Obrázek: Sokolovna Buštěhrad

1. LIGA MLÁDEŽE, LITOMĚŘICE, 5.-6.10.2019

Famózní vstup do 1. ligy mládeže!

[07.10.2019] - První ligový sraz (první 4 kola) se uskutečnil v Litoměřicích 5. a 6. října. Po roční odmlce se opět účastní 2 naše družstva, na letošní sezónu nás posílili přestupem Sandra Hosová z Nebušic a Tibor Čuvala ze Zdic a hosté Pepča Barták s Oliverem Jelínkem z Řevnic a jako „standardně“ Matěj Beneš z Velvar.

Představy a plány na umístění jsou pro letošní rok u obou družstev různé – zatímco Áčko by se mělo pohybovat v horní polovině tabulky a třeba se pokusit o medaili, Béčko má cíl jasný – udržet se v soutěži.

Zkušené ligové hráče jsme rozdělili do obou družstev – zatímco Ondra Popovský, Lukáš Kubín a Víťa Tvaroh hrají za A, Lukáš Hadrava, Kuba Mošovský a Kryštof Švarc bojují za B. Základní sestavu doplňují Fanda Novotný (A) a Adam Cába (B).

V prvních 4 kolech nás postupně čekali stejní soupeři: Karlovarský šachklub Tietz, ŠK Libštát, ŠK Karlovy Vary a Liberec B. Pro Béčko šlo kromě Liberce o přímý boj o udržení.

Co se týče Béčka: vypadá to, že když ho předloni štěstí opustilo a rozhodoval pouhý půlbodík o jeho sestupu z ligy, tak letos je dostává zpět plnými doušky! Jak v úvodním zápase s karlovarským Tietz (Adam), tak v napínavém boji se zálohou Liberce (Kuba) klukům „spadla (vítězství) z oblakov“./p>

Jisté je, že ti nejtěžší soupeři nás teprve čekají, ale kroky ke splnění obou cílů byly rázné, takže se kochejme průběžnou tabulkou :)

1.   Sokol Buštěhrad A   12    17,5
2.   ŠK Spartak Ústí n.L. A   12   16,0
3.   Sokol Buštěhrad B   10   15,5
4.   ŠK Teplice     9   15,5
5.   Desko Liberec B     7   16,0
6.   ŠK Spartak Ústí n.L. B     6   10,0
7.   ŠK Libštát     4   11,5
8.   ŠK Slavoj Litoměřice z. s.     3   11,0
9.   ŠK Česká Lípa     3   10,5
10.   ŠK Spartak Chodov     3     9,0
11.   Karlovarský šachklub Tietz     1     7,0
12.   ŠK Karlovy Vary     0     4,5

Podrobnosti naleznete na stránkách: chess-results.com.

| Buk Václav | mládež | zobrazeno: 79x |

Obrázek: Sokolovna Buštěhrad Termínová listina

05.-06.10.2019, 1LM, LITOMĚŘICE

1. liga mládeže - 1. - 4. kolo
výsledky

29.09.2019, RŽL, ZDICE

RŽL - 1. turnaj ZK, výsledky

31.03.2019, RS, PRAVÝ HRADEC

S. Buštěhrad C - S. Buštěhrad E
3,5 : 1,5

31.03.2019, RS, BUŠTĚHRAD

S. Buštěhrad D - ŠO Stochov
1 : 4

09.03.2019, KPDU8, LYSÁ NAD LABEM

Krajský přebor dětí do 8 let, výsledky

03.03.2019, RPA, BUŠTĚHRAD

S. Buštěhrad A - ŠK Velvary
4 : 4

03.03.2019, RPA, LIBĚHRAD

ŠK Liběhrad B - S. Buštěhrad B
5 : 3

05.-06.10.2019, 1LM, LITOMĚŘICE

1. liga mládeže

12.10.2019, RPM, SLANÝ

2. turnaj RŽL - O slánský helm, propozice

13.10.2019, KS, BUŠTĚHRAD

Sokol Buštěhrad A - Sokol Hostivice A

Obrázek: Znak Sokola Znak ŠSČR
Hlavní partner
Obrázek: Znak šachového oddílu Sokol Buštěhrad

Famózní vstup do 1. ligy mládeže!

První ligový sraz (první 4 kola) se uskutečnil v Litoměřicích...

[07.10.2019]      celý článek

Buštěhradské B zpět do 1. ligy!

Letošního Krajského přeboru družstev mládeže se ...

[06.05.2019]      celý článek

Adam krajským přeborníkem!

27. dubna se v Lysé nad Labem uskutečnil Krajský přebor mládeže..

[29.04.2019]      celý článek

Oddílový přebor B skončil

Letošního ročníku se zúčastnilo 27 hráčů s průměrným ELO 1058,...

[22.04.2019]      celý článek

Pavlík Kováč na MČR U8!

Na Mistrovství České republiky do 8 let ve Frýdku – Místku...

[03.04.2019]      celý článek


Copyright © 2006 – 2017 Šachový oddíl SOKOL BUŠTĚHRAD, znak šachového oddílu – Michal Cihlář.